Ehliyet Kayıt evraklari

Oca 26, 2011   //   by admin   //   Genel  //  No Comments

Diploma fotokopisi veya Öğrenci Belgesi (Okullarından)

6 Adet Biometrik fotoğraf

Sağlık raporu

Evli bayanlar için evlilik cüzdanı

B’den E’ye, C’den E’ye fark için ;

– C’den E’ye farkta sürücü belgesi aslı

– Sürücü belgesi fotokopisi

Ehliyet Almak İçin Gerekli Evraklar

Kursa kayıt yaptırmak için ilk önce kimliğinizle beraber müracat edebilirsiniz. Online kayıt yapan kursiyerler kayıttan hemen sonra şişli için 0212 343 53 62 nolu, haznedar için 0212 507 60 57 nolu faksa kimlik fotokopilerini göndermeleri gerekmektedir.

Altı adet Biometrik Resim ( En fazla altı ay içerisinde çekilmiş olması gerekir.) : Bu fotoğraflar yazılı sınav giriş belgeleri ve direksiyon sınav giriş belgeleri için, sürücü kursu kütük defterleri için, ilçe emniyet müdürlüğü trafik tescil bürosu ve sağlık raparu için gereklidir.

Bir Adet Sağlık Raporu ( Sürücü Kursları Yönetmeliğine Göre Sürücü Kursunun Bulununduğu ilden alınması zorunludur. Anlaşmalı Doktorlarımız Vardır. Muayenelerinizi Doktorlarımız Kursa Gelerek de Yapmaktadırlar. Zamanı Cep telefonlarınıza Mesaj Olarak gelecektir. Ücreti 30 ytl dir. İsteyen Kursiyerler Dışardanda İstanbul il Sınırları İçerisinde olmak koşuluyla Getirebilirler.)

Sınav Dekontu : (Ziraat Bankası, Halk Bankası veya Vakıf Bank’ a Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Hesabına Yatmak Üzere 70 Tl. Ösym Harcı. İsteyen Adaylar Bu Ücreti Kursumuzun Yatırması İçin Kursa da  Bırakabilirler.)

 

 

 

Yorum Yapılmamış

Google Özel Arama

Etiket Bulutu